Banner - Produkcja

Ludzie

Nasza firma zatrudnia systematycznie około 100 osób.

Pomeranian Timber spółka akcyjna ma trzyosobowy zarząd:

  • Prezes Andrzej Raciborski
  • Wiceprezes Cezary Sikorski
  • Wiceprezes Tadeusz Stępczyński

Pomeranian Timber biuro:

  • Ireneusz Marcinkowski - magazyn tarcic egzotycznych - irek.marcinkowski@pomeraniantimber.pl
  • Macjej Madej - dział księgowy - maciej.madej@pomeraniantimber.pl
  • Piotr Frączek - sprzedaż zakup tarcic egzotycznych -pftimber@pftimber.koti.pl
  • Robert Podkalicki - zakup tarcic krajowych, zakup i sprzedaż surowca tartacznego - r.podkalicki@pomeraniantimber.pl
  • Olga Raciborska - Marketing i PR - o.raciborska@pomeraniantimber.pl
  • Roman Rachtan - zarządzanie produkcja i suszarnictwo - r.rachtan@pomeraniantimber.pl
  • Magdalena Skłucka - logistyka i spedycja, administracja dokumentów - magda@pomeraniantimber.pl
  • Szymon Sikorski - zakup tarcic - szymon@pomeraniantimber.pl
  • Krzysztof Stępczyński - dział sprzedaży krajowej i zagranicznej - krzysztof@pomeraniantimber.pl
  • Karol Sych - dział sprzedaży krajowej i zagranicznej - sych@pomeraniantimber.pl
  • Tomasz Kowalczuk - gospodarka magazynowa - t.kowalczuk@pomeraniantimber.pl